2022-Şubat Döneminde Ustalık Belgesi almaya hak kazanan ve aşağıda listede yer alan adaylarımızın belgeleri 17.02.2022 (Yarın) Perşembe günü dağıtılmaya başlanacaktır. Adaylarımız imza karşılığı belgelerini teslim alabilirler. Belge almaya hak kazanan adaylarımızı tebrik ediyoruz.
Sıra No | Belge Sahibinin | Belgenin |
Adı Soyadı | Meslek Alan/Dalı | |
1 | Alya SEVGİL | Yiyecek İçecek Hizmetleri Aşçılık |
2 | Safinaz KAYRAK | Yiyecek İçecek Hizmetleri Aşçılık |
3 | Ümit ÇELEBİ | Yiyecek İçecek Hizmetleri Aşçılık |
4 | Esat BALCI | Makine Teknolojisi Bilgisayarlı Makine İmalatı |
5 | Kenan ENGİN | Makine Teknolojisi Bilgisayarlı Makine İmalatı |
6 | Pınar TOPALOĞLU | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Cilt Bakımı Ve Makyaj |
7 | Şeyma YILDIRIM | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Cilt Bakımı Ve Makyaj |
8 | Pervin ZAİM | El Sanatları Teknolojisi Dekoratif El Sanatları |
9 | Bilgehan İSMAİLLER | Pazarlama ve Perakende Emlak Komisyonculuğu |
10 | Hasan İSMAİLLER | Pazarlama ve Perakende Emlak Komisyonculuğu |
11 | İsmet BULUT | Pazarlama ve Perakende Emlak Komisyonculuğu |
12 | Emrah ALTAN | Makine Teknolojisi Endüstriyel Kalıp |
13 | Murat ÇELEBİ | Makine Teknolojisi Endüstriyel Kalıp |
14 | Savaş KIRKIZ | Makine Teknolojisi Endüstriyel Kalıp |
15 | Tarkan GÜDEN | Makine Teknolojisi Endüstriyel Kalıp |
16 | Bircan DİK | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Erkek Kuaförlüğü |
17 | Yusuf GUZGUN | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Erkek Kuaförlüğü |
18 | Ayşegül ÇARDAKLI | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
19 | Beyhan URUCU | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
20 | Ebru ERGÜL | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
21 | Emine ÇAPAN | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
22 | Emine TEZCAN | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
23 | Fatma DURAN | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
24 | Gülseren ADALI | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
25 | Hatice YAZICI | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
26 | İlknur YAMAN | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
27 | Nevcihan EVREN | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
28 | Rahime ATSIZ | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
29 | Semih BANBAL | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
30 | Sibel KALENDER | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
31 | Sibel TAYLAN | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
32 | Zeynep ÇETİNKOL | Tekstil Teknolojisi İplik Üretim Teknolojisi |
33 | Pınar YILDIR | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Kadın Kuaförlüğü |
34 | Alev DÖNMEZ | Moda Tasarım Teknolojileri Kadın Terziliği |
35 | Ayşe ERTEKİN | Moda Tasarım Teknolojileri Kadın Terziliği |
36 | Burhan KOTAN | Makine Teknolojisi Makine Bakım Onarım |
37 | İskender YEŞİL | Makine Teknolojisi Makine Bakım Onarım |
38 | Murat ALKAN | Makine Teknolojisi Makine Bakım Onarım |
39 | Mustafa PAK | Makine Teknolojisi Makine Bakım Onarım |
40 | Niyazi DUMAN | Makine Teknolojisi Makine Bakım Onarım |
41 | Vedat ÇAMUR | Makine Teknolojisi Makine Bakım Onarım |
42 | Gürol ŞERBETCİ | Motorlu Araçlar Teknolojisi Otomotiv Mekanikerliği |
43 | Adem DUMLU | Yiyecek İçecek Hizmetleri Pasta Ve Tatlı Yapımı |
44 | Tolga TAŞTAN | Yiyecek İçecek Hizmetleri Pasta Ve Tatlı Yapımı |
45 | Metin AŞKIN | Metal Teknolojisi Sac İşleri |
46 | Metin KARAKURT | Metal Teknolojisi Sac İşleri |
47 | Mustafa ÇEVİK | Metal Teknolojisi Sac İşleri |
48 | Semra ENGİN | Yiyecek İçecek Hizmetleri Servis |
49 | Hakan ESMER | Tekstil Teknolojisi Tekstil Bitim İşlemleri (Apre) |
50 | Halil ÖZGÜN | Elektrik- Elektronik Teknolojisi Yüksek Gerilim Sistemleri |