Belge dağıtımı 18.Nisan 2023 Salı Öğleden Sonra başlayacaktır. Belge almaya hak kazanan adaylarımızı tebrik ederiz.
Kalfalık Belgesi alıp Ustalık sınavlarına başvuracaklar ile sınavlara giremeyip/başarılı olamamışlar Nisan ayı sonuna kadar merkezimize dilekçe ile başvurarak Haziran dönemi sınavlarına kayıt yaptırabilirler...
Sıra No | Belge Sahibinin | Belgenin |
Adı Soyadı |
Meslek Alan/Dalı |
|
1 | İsmail ÜSTÜN | İnşaat Teknolojisi |
Cephe Sistemleri Ve Pvc Doğrama | ||
2 | Selin DAĞLI | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Cilt Bakımı Ve Makyaj | ||
3 | Berk KÖSE | Pazarlama ve Perakende |
Emlak Komisyonculuğu | ||
4 | Deniz KILIÇ | Pazarlama ve Perakende |
Emlak Komisyonculuğu | ||
5 | Dilek GÖKÇEK | Pazarlama ve Perakende |
Emlak Komisyonculuğu | ||
6 | Gürkan KARANFİLCİ | Pazarlama ve Perakende |
Emlak Komisyonculuğu | ||
7 | Hacı DOĞAN | Pazarlama ve Perakende |
Emlak Komisyonculuğu | ||
8 | Orhan EREN | Pazarlama ve Perakende |
Emlak Komisyonculuğu | ||
9 | Seçil AÇIKGÖZ | Pazarlama ve Perakende |
Emlak Komisyonculuğu | ||
10 | Zafer YILMAZ | Pazarlama ve Perakende |
Emlak Komisyonculuğu | ||
11 | Hakan KAYTANLI | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Erkek Kuaförlüğü | ||
12 | Hayrettin HAKLI | Moda Tasarım Teknolojileri |
Erkek Terziliği | ||
13 | Ahmet KÖSELER | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
14 | Ali Osman ALAT | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
15 | Alican AZBAY | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
16 | Altınay ALTINTAŞ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
17 | Aziz KURTULDU | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
18 | Barış EVREN | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
19 | Batuhan ENGES | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
20 | Bora AYKAR | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
21 | Cem KARAGÖZLER | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
22 | Cem NADAROĞLU | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
23 | Çetin YILDIZ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
24 | Dolunay GÜMÜŞTEPE | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
25 | Egemen KARADUMAN | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
26 | Emre ORAL | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
27 | Enes Yusuf DALCI | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
28 | Erçin GENÇ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
29 | Erdi ÖZTEKİN | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
30 | Erkan EKİM | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
31 | Ersel ÖZMEN | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
32 | Fatma ALKIŞ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
33 | Fırat BAL | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
34 | Furkan NAZ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
35 | Hasan AKTÜRK | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
36 | Hasan Hüseyin SAĞLAM | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
37 | Hasan KENAR | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
38 | Hasan TATAR | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
39 | Kadirhan SÖKÜT | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
40 | Mesut KÜREKÇİ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
41 | Metin ERDEM | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
42 | Miraç ÜNAL | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
43 | Muhittin ÖZDEMİR | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
44 | Mustafa Şahin AVCI | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
45 | Mutlu ARSAVA | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
46 | Oğulcan ALBAYRAK | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
47 | Olcay UZUNOĞLU | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
48 | Onur ÇALIŞ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
49 | Onur GENÇ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
50 | Ozan GÜNAY | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
51 | Ömer KAN | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
52 | Öznur BAYRAKTAR | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
53 | Simge İNCİ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
54 | Sinan TOPÇU | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
55 | Talip Gökhan TİRYAKİ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
56 | Tugay KARAKOÇ | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
57 | Yakup KESKİN | Gıda Teknolojisi |
Hububat İşleme | ||
58 | Kadriye ÖZGÜR | Moda Tasarım Teknolojileri |
Kadın Terziliği | ||
59 | Fırat YERLİKAYA | Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Kantin İşletmeciliği | ||
60 | Tolga TAŞTAN | Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Kantin İşletmeciliği | ||
61 | Berat ARDA | Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Kasaplık | ||
62 | Cihan KAYIKCI | Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Kasaplık | ||
63 | Faik Dursun ÜNLÜTAŞ | Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Kasaplık | ||
64 | Serdar CURAOĞLU | Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Kasaplık | ||
65 | Ümit KETE | Yiyecek İçecek Hizmetleri |
Kasaplık | ||
66 | İbrahim GÜNDÜZ | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
67 | Kurban KARABULUT | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
68 | Muhammed Yasin CAN | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
69 | Recep AYDEMİR | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
70 | Erol AKTAN | Motorlu Araçlar Teknolojisi |
Motosiklet Tamirciliği | ||
71 | Hakan CİN | Motorlu Araçlar Teknolojisi |
Otomotiv Mekanikerliği | ||
72 | Sedat DANIŞMAZ | Metal Teknolojisi |
Sac İşleri | ||
73 | Ali DİLBER | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Bitim İşlemleri (Apre) | ||
74 | Cahit SERİN | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Bitim İşlemleri (Apre) | ||
75 | Fırat KORKUT | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Bitim İşlemleri (Apre) | ||
76 | Fuat ATANSAY | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Bitim İşlemleri (Apre) | ||
77 | Hüsnü YALÇIN | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Bitim İşlemleri (Apre) | ||
78 | Orhancan EROL | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Bitim İşlemleri (Apre) | ||
79 | Turgay ÜSTÜN | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Bitim İşlemleri (Apre) | ||
80 | Ahmet BERİGEL | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
81 | Akın DİLMEÇ | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
82 | Deniz ÖZBEK | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
83 | Erdinç YILMAZ | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
84 | Gürkan BAYIRLI | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
85 | Hüseyin PEKSÖZ | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
86 | Mehmet KOÇAN | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
87 | Murat ÇETİN | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
88 | Serkan YILDIRIM | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
89 | Sinan SAYMAN | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
90 | Tugay MERİÇ | Tekstil Teknolojisi |
Tekstil Boyacılığı | ||
91 | Yusuf SARIKAYA | İnşaat Teknolojisi |
Yapı Yüzey Kaplama |