Aşağıdaki listede yer alan 60 Diploma Telefi Programı öğrencimizin diplomaları basılarak onay işlemleri başlamıştır. Hak sahipleri diplomalarını 08.12.2021 tarihinden itibaren merkezimizden imza karşılığı alabilirler. Diploma almaya jak kazanan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.
T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Kırklareli/Lüleburgaz Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü DİPLOMA BELGE DEFTERİ |
||
Sıra No | Belge Sahibinin | Belgenin |
Adı Soyadı |
Meslek Alan/Dalı |
|
1 | Ayça ÜSTÜN | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Cilt Bakımı Ve Makyaj | ||
2 | Elif ÇELİK | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Cilt Bakımı Ve Makyaj | ||
3 | Ceylan ZENGİN | El Sanatları Teknolojisi |
Dekoratif El Sanatları | ||
4 | Hale KILINÇ | El Sanatları Teknolojisi |
Dekoratif El Sanatları | ||
5 | Nurhayat ÇARIKÇI | El Sanatları Teknolojisi |
El Ve Makine Nakışı | ||
6 | Murat ONARAN | Elektrik- Elektronik Teknolojisi |
Elektrik Tesisatları Ve Pano Montörlüğü | ||
7 | Aşır ZOBU | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
8 | Aytaç BİLGİN | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
9 | Erkan ÖZDEMİR | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
10 | Hakan AZMAN | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
11 | Hayrullah ÇELİK | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
12 | İbrahim ÇIKMAN | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
13 | İlkay AKYÜZÜK | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
14 | Levent SOYSAL | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
15 | Mustafa KÖZLER | Makine Teknolojisi |
Endüstriyel Kalıp | ||
16 | Burak YÖŞ | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Erkek Kuaförlüğü | ||
17 | Mertcan ATEŞ | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Erkek Kuaförlüğü | ||
18 | Saadettin ÇAPRAZ | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Erkek Kuaförlüğü | ||
19 | Mehmet ABAKAY | Mobilya Ve İç Mekân Tasarımı |
İç Mekân Ve Mobilya Teknolojisi | ||
20 | Banu ÖZDEN | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
21 | Barış İŞBECER | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
22 | Büşra KAÇAK | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
23 | Dilek ASARLI | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
24 | Elif KAYMAZ | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
25 | Erkan TUZCU | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
26 | Fatma ÇEVİK | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
27 | Figen TUNA | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
28 | Gizem AYBEK | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
29 | Gönül AKYOL | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
30 | Günay DURGUT | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
31 | Melih FURUNCU | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
32 | Sabri TUNAR | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
33 | Sinem YÖRÜTEN | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
34 | Süleyman YİĞİT | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
35 | Tahsin UZ | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
36 | Uğur ORAL | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
37 | Yasin ORAL | Tekstil Teknolojisi |
İplik Üretim Teknolojisi | ||
38 | Buse FIÇIYAPAN | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Kadın Kuaförlüğü | ||
39 | Ebru ERGİN | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Kadın Kuaförlüğü | ||
40 | Elif Nur DİNÇAY | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Kadın Kuaförlüğü | ||
41 | Gamze BAŞLI | Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri |
Kadın Kuaförlüğü | ||
42 | Selma SANI | Moda Tasarım Teknolojileri |
Kadın Terziliği | ||
43 | Abdurrahman Emin AYTEKİN | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
44 | Barış ENGİN | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
45 | Burhan AVCI | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
46 | Musa BOZBAY | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
47 | Özkan ÇAKIR | Metal Teknolojisi |
Kaynakçılık | ||
48 | Atilla SALTIK | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
49 | Ergin SERBEST | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
50 | Erhan AYDEMİR | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
51 | Fuat UZUN | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
52 | Hüseyin KIRAN | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
53 | Nurettin YURTTAŞ | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
54 | Onur ŞENTÜRK | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
55 | Serkan EŞİYOK | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
56 | Ünal ATASEVER | Makine Teknolojisi |
Makine Bakım Onarım | ||
57 | Muhammed Ali ARİ | Motorlu Araçlar Teknolojisi |
Otomotiv Mekanikerliği | ||
58 | Seyit Ali ARİ | Motorlu Araçlar Teknolojisi |
Otomotiv Mekanikerliği | ||
59 | Gökay KAYMAK | Metal Teknolojisi |
Sac İşleri | ||
60 | Numan KARADENİZ | Metal Teknolojisi |
Sac İşleri |